چرا دیگران به خدمات و محصولات ایده اعتماد می‌کنند؟

 آخرین بروزرسانی: 1400/08/10

جلب اعتماد و همراهی مشتریان یکی با ارزش‌ترین دستاوردهای ایده‌گستران است. ایده‌گستران این دستاورد مهم را در ازای خدمات و محصولاتی به دست آورده که در بالاترین کیفیت به مشتری ارائه می‌دهد.

ایده‌گستران با سابقه ۱۴ سال فعالیت در حوزه کتاب و نشر و با ارائه محصولات و خدمات مرتبط به کتابفروشی‌ها، فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، ناشران، مراکز پخش و نشر کتاب و... توانسته اعتماد و همراهی مشتریان را به دست بیاورد. برای ایده‌گستران این اعتماد و همراهی دستاوردی مهم به شمار می‌رود و باعث می‌شود تا ایده‌گستران بتواند با قدرت و انگیزه در مسیر رشد و توسعه حرکت کند. در این مطلب تلاش کرده‌ایم برای مخاطبانی که نام ایده‌گستران را شنیده‌ و یا تازه به جمع مشتریان ایده اضافه شده‌اند، دلایل اعتماد مشتری به خدمات و محصولات ایده‌ را بررسی کنیم.

خدمات پشتیبانی مطمئن

ایده‌گستران در کنار ارائه محصولات خود، خدمات پشتیبانی مطمئنی دارد. بخش پشتیبانی ایده‌گستران از ابتدای دریافت محصول از سوی مشتری همراه اوست؛ در صورت نیاز شیوه استفاده از محصول را به طور کامل به مشتری آموزش داده می‌شود، پس از آن نیز تمام سؤالات با دقت تمام و با هدف تسلط کامل مشتری بر شیوه استفاده از محصول، پاسخ داده می‌شود. این خدمات یک ساله هستند و خیال مشتریان را از بابت استفاده از این محصول راحت می‌کنند. خدمات پشتیبانی برای مشتریانی که یکی از محصولات ایده‌گستران را می‌خرند، تا یک سال رایگان است.

کاملاً منطبق بر نیازهای کتابفروشی، مراکز پخش و نشر کتاب

محصولات ایده‌گستران منطبق بر نیاز کتابفروشی‌ها و مراکز پخش و نشر کتاب طراحی شده‌ و توسعه یافته‌اند. نرم‌افزار تخصصی فروش کتاب ایده یکی از مهم‌ترین محصولات ایده‌گستران است که توانسته فرایند ثبت محصول و فروش آن را برای تمام کتابفروشیها، فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مراکز پخش سرعت ببخشد. این نرم‌افزار امکان ثبت نوبت چاپ‌هاي متفاوت يک کتاب را با شابک يکسان و با قیمت‌های مختلف فراهم می‌کند.

سبد کاملی از محصولات

محصولات ایده‌گستران از تنوع خوبی برخوردارند و اگر کسب‌وکاری در حوزه کتاب و نشر باشد، قطعاً می‌تواند تمام آنچه می‌خواهد را در ایده‌گستران پیدا کند؛ از نرم‌افزار فروش، انبار و مالی گرفته تا باشگاه مشتریان، فروشگاه‌های آنلاین، اپلیکیشن موبایل و... . به همین دلیل است که اولین گزینه مشتریان ایده‌گستران برای دریافت خدمات و محصولات دیگری که نیاز دارند، ایده‌گستران است.

به‌روز و در حال توسعه

خدمات و محصولات ایده‌گستران علاوه بر تنوع قابل توجهی که دارند، همیشه در مسیر توسعه‌ بوده‌اند و براساس نیازهای جدید، به روز می‌شوند. ایده‌گستران در طول ۱۴ سال فعالیت خود تلاش کرده تمام محصولات خود را متناسب با تقاضا و نیاز مشتریان توسعه دهد و امکاناتی به آنها اضافه کند که کاربردی‌تر بوده و جریان کار مشتریان را تسریع می‌کند. این موضوع برای مشتریان قدیمی ایده‌گستران اثبات شده است و مشتریان تازه‌تر هم در مدتی کوتاه پس از همراهی به این ویژگی پی می‌برند.

نگاهی رو به آینده

ایده‌گستران تلاش می‌کند تا در مسیر خود چندین قدم از مشتریان جلوتر و نگاهش رو به آینده باشد. ایده‌گستران وضعیت کسب‌وکارهای حوزه کتاب و نشر در آینده را می‌سنجد و ارزیابی می‌کند و خدمات خود را بر این اساس به مشتریان پیشنهاد می‌دهد. خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو، افزونه اتصال دستگاه کارتخوان به نرم‌افزار فروش ایده، فروش از طریق اتصال به اسنپ و دیجیکالا، اپلیکیشن موبایل تیک و ... از جمله خدماتی هستند که برای خریدشان شاید امروز کمی تردید کنید؛ اما قطعاً در آینده از نتیجه و ثمره این تصمیم سود خوبی به دست می‌آورید.

 

ادمین پشتیبانی

پشتیبان سایت

دیدگاه کاربرانورود به سیستم جهت ثبت نظر