نتیجه

دسته بندی : محصولات ایده‌گستران

1 دقیقه مطالعه

View more
چرا دیگران به خدمات و محصولات ایده اعتماد می‌کنند؟

جلب اعتماد و همراهی مشتریان یکی با ارزش‌ترین دستاوردهای ایده‌گستران است. ایده‌گستران این دستاورد مهم را در ازای خدمات و محصولاتی به دست آورده که در بالاترین کیفیت به مشتری ارائه می‌دهد.

3 دقیقه مطالعه

View more
راه‌حل اساسی برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای

فروشگاه‌های فرهنگی زنجیره‌ای برای رسیدگی به وضعیت مالی و حفظ هماهنگی میان زیرمجموعه‌هایشان به راه‌حلی نیاز دارند که بتواند مدیریت و نظارت بر آن‌ها را ساده‌تر کند و هم به سود و فروش بیشتر منجر شود.

1 دقیقه مطالعه

View more
باشگاه مشتریان ایده: تعامل بیشتر، فروش بالاتر

شاید نقشه‌های زیادی برای افزایش فروش محصولاتتان کشیده باشید؛ اما هیچکدام چندان اثربخش نبوده باشند. استراتژی‌های ناموفق فروش محصول اغلب یک دلیل ساده دارند و آن نادیده گرفتن مشتریان است.

1 دقیقه مطالعه

View more
چرا داشتن وب‌سایت برای هر کسب‌وکاری ضروری است؟

همه کسب‌وکارهای معتبر در کنار انواع شیوه‌های فروش محصولاتشان وبسایتی دارند که هم معرف برند آنهاست و هم امن‌ترین روش برای ارتباط با مشتری و دریافت سفارشات آنها.

3 دقیقه مطالعه

View more
چطور با اپلیکیشن موبایل تیک بیشتر بفروشیم؟

چطور می‌توانید جریان فروش محصولاتتان را مدیریت کنید، وقتی چک کردن قیمت کالا به ویژه محصولات غیرکتاب، بررسی موجودی و کد محل آن در انبار کار بسیار سختی است؟

2 دقیقه مطالعه

View more
شعبه آنلاین کتابفروشی را افتتاح کنید

بعضی از کتابفروشی‌ها نسبت به حفظ فضای قدیمی فروشگاه‌‌شان تعصب خاصی دارند و دشمن تکنولوژیند. این افراد گمان می‌کنند همگام شدن با تکنولوژی و یا داشتن وب‌سایت فضای کارشان را تصنعی می‌کند.

2 دقیقه مطالعه

View more
چطور مشتری‌های وفادار داشته باشیم؟

خیلی از آدم‌ها وقتی برای بار دوم به یک فروشگاه‌ یا کتابفروشی‌ سر می‌زنند که تجربه‌ خرید قبلی‌شان، تجربه‌ای خوب و لذت‌بخش بوده باشد.

2 دقیقه مطالعه

View more
آیا اپلیکیشن برای همه کسب‌وکارها ضروری است؟

بسیاری از کسب‌وکارها تمایل دارند علاوه بر وبسایت، اپلیکیشنی هم داشته باشند تا علاوه بر جذب مشتری بیشتر، رضایت آنان را نیز فراهم کنند. اما سؤال اینجا که اپلیکیشن برای چه کسب‌وکارهایی لازم است؟