نتیجه

دسته بندی : خدمات ایده‌گستران

1 دقیقه مطالعه

View more
بدون دیجیتال مارکتینگ چه چیزهایی از دست می‌دهید؟

امروزه شبکه‌های اجتماعی در کنار وبسایت‌ها به معرفی و بهتر دیده شدن کسب‌وکارها کمک می‌کنند و بهره‌ نبردن از این امکانات و قابلیت‌ها می‌توانند بی آن که متوجه شوید، ضرر و زیان‌هایی برایتان به بار بیاورد.

1 دقیقه مطالعه

View more
با پکیج طراحی گرافیک ایده، حرفه‌ای شوید

مخاطبان همیشه در قدم اول، ظاهر یک کسب‌وکار را می‌بینند. اگر ظاهر کسب‌وکاری جذاب نباشد و یا یکپارچگی و تناسبی در آن دیده نشود، مخاطب به سختی می‌تواند به آن برند اطمینان کند.

1 دقیقه مطالعه

View more
همه‌چیز درباره اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ یکی از انواع مختلف استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ است. امروزه این استراتژی از سوی بسیاری از کسب‌وکارهای بزرگ و حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

1 دقیقه مطالعه

View more
افزونه اتصال دستگاه کارتخوان به نرم‌افزار فروش ایده

افزونه اتصال دستگاه کارتخوان به نرم‌افزار فروش ایده خدمت جدیدی از ایده‌گستران است. داشتن این افزونه برای تمام کسب‌وکارهایی که با مشتری در ارتباط و تعامل هستند، لازم و ضروری است.

2 دقیقه مطالعه

View more
ماژول محصول‌نویسی؛ ترغیب کاربر به خرید آنلاین

صاحبان کسب‌وکارها بعد از راه‌اندازی وبسایتشان تلاش می‌کنند به شیوه‌های مختلف، وبسایتشان را ارتقا داده و با اضافه کردن امکانات بهتر، شرایط را برای جلب بیشتر مشتری فراهم کنند.

2 دقیقه مطالعه

View more
نقش پادکست در معرفی کسب‌وکارها

پادکست‌ امروزه طرفداران زیادی دارد. انواع و اقسام پادکست‌ها با اهداف تجاری و غیرتجاری ساخته می‌شوند.

1 دقیقه مطالعه

View more
ضرورت حضور در همه‌ شبکه‌های اجتماعی

هر کسب‌وکاری باید در کنار راه‌اندازی یک سایت حرفه‌ای و کارآمد، در شبکه‌های اجتماعی هم فعال باشد. در این مطلب به چرایی و اهمیت این موضوع می‌پردازیم:

2 دقیقه مطالعه

View more
دیجیتال مارکتینگ با تمرکز بر اینستاگرام

استراتژی در لغت به‌ معنی نقشه، ترفند و راهبرد است. در دیجیتال مارکتینگ هم با استفاده از راهبردهای مختلف تلاش می‌شود تا به اهدافی که برای کارتان در نظر گرفته‌اید، برسید.

2 دقیقه مطالعه

View more
فواید ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ یکی از استراتژی‌های اثرگذار دیجیتال مارکتینگ است. در این مطلب به تعریف دقیق این استراتژی و دلایل تأثیرگذاری آن می‌پردازیم:

دقیقه مطالعه

View more
محتوای خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

وقتی از محتوای خوب حرف می‌زنیم، از چه حرف می‌زنیم؟ محتوای خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ با این مطلب همراه باشید:

3 دقیقه مطالعه

View more
چرا به دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم؟

دیجیتال مارکتینگ راهی هوشمندانه برای توسعه و پیشرفت کسب‌وکارهای مختلف است. در این مطلب با ارائه تعریفی از دیجیتال مارکتینگ به لزوم استفاده از آن اشاره می‌کنیم:

2 دقیقه مطالعه

View more
آشنایی با سئو و قواعد آن

سئو مخفف‌ شده‌ کلمه Search Engine Optimization است و به اصولی اشاره دارد که به ارتقای رتبه سایت و بالا رفتن آن در نتایج جستجوی گوگل کمک می‌کند.