نتیجه

دسته بندی : آموزش

1 دقیقه مطالعه

View more
ایده‌هایی برای تولید محتوا در اینستاگرام

اگر برای کسب‌وکارتان صفحه‌ای در اینستاگرام دارید؛ اما نمی‌دانید چه نوع محتوایی در آن بگذارید، بهتر است این مطلب را بخوانید.

1 دقیقه مطالعه

View more
راهنمای استفاده از هشتگ در اینستاگرام

هشتگ گذاری یکی از روش‌های جذب مخاطب در اینستاگرام است. حساب‌های کاری و صفحات مختلف در اینستاگرام با گذاشتن هشتگ‌های متنوع تلاش می‌کنند تا توجه تعداد بیشتری از کاربران را به خودشان جلب کنند.

1 دقیقه مطالعه

View more
نکاتی درباره کپشن‌نویسی در اینستاگرام

نوشتن کپشن در اینستاگرام شکلی از تولید محتوای متنی است که قواعد و اصول خاص خودش را دارد.

1 دقیقه مطالعه

View more
طراحی پرسونای مشتری

برای اینکه بتوانید در زمینه افزایش فروش و سوددهی کسب‌وکارتان برنامه‌های مختلفی طراحی و اجرا کنید، باید در اولین قدم شناخت دقیق و درستی از مخاطبانتان داشته باشید.

1 دقیقه مطالعه

View more
چطور تقویم محتوایی بسازیم؟

وقتی برای تبلیغ کسب‌وکارتان برنامه‌ریزی می‌کنید، باید برای محتوایی که قرار است از طریق آن مخاطبان را جذب کرده و برندتان را تبلیغ کنید هم نقشه بکشید.

1 دقیقه مطالعه

View more
درباره تبلیغات کلیکی چه می‌دانید؟

فرض می‌کنیم که شما به اهمیت و لزوم داشتن وبسایت برای کسب‌وکارتان پی برده‌اید و مدتی است که وب‌سایت طراحی شده‌ ایده‌گستران را خریده و راه‌اندازی کرده‌اید. حالا باید چه کارهایی انجام دهید؟

1 دقیقه مطالعه

View more
اهمیت رنگ در طراحی سایت

طراحی حرفه‌ای وبسایت به عوامل زیادی وابسته است. اما یکی از این عوامل که کم‌تر مورد توجه قرار می‌گیرد انتخاب رنگ و دقت در ترکیب‌بندی رنگ‌هایی است که باید در وبسایت استفاده شود.

2 دقیقه مطالعه

View more
آشنایی با ریتنشن مارکتینگ یا بازاریابی برگشتی

هر کسب‌وکاری در کنار برنامه‌هایی که برای معرفی برند خود و جذب مشتریهای تازه دارد، به فکر حفظ مشتریهای قبلی و افزایش وفاداری در آنها نیز هست.

2 دقیقه مطالعه

View more
تأثیر قصه‌ در معرفی یک کسب‌وکار

تأثیر قصه‌ بر ذهن آدم‌ها، تأثیری عمیق و درازمدت است. قصه‌‌های زیادی از کودکی به یادمان مانده و ویژگی اغلب‌شان مضمون ساده و پیام غیرمستقیم آن‌هاست.

2 دقیقه مطالعه

View more
چطور با ارسال ایمیل، فروش‌مان را بالا ببریم؟

ایمیل مارکتینگ یکی از روش‌های مفیدی است که می‌توان در جهت معرفی و توسعه‌ یک برند از آن استفاده کرد.

2 دقیقه مطالعه

View more
درباره گواهینامه SSL چه می‌دانید؟

تأمین امنیت کاربران و مشتریان یکی از مهم‌ترین وظایف کسب‌وکارهای آنلاین است. در این مطلب با تأکید بر این موضوع، هر چیزی که باید درباره گواهینامه SSL بدانید را با شما در میان می‌گذاریم؛

2 دقیقه مطالعه

View more
راهنمای انتخاب نام دامنه

انتخاب نام دامنه، قدم اول برای شروع کسب‌وکار آنلاین است. حتی پیش از اینکه نسبت به خرید سایت اقدام کنید، باید نام دامنه‌ای انتخاب کرده باشید.